Kapp Çelik Gastronom Küvet 1/1-150

Kapp Çelik Gastronom Küvet 1/1-150

Kapp Çelik Gastronom Küvet 1/1-150

 • - GN 1/1-100 ölçüsündeki küvet 530*325 mm ölçülerindedir. Yüksekliği 150 mm'dir.
 • - Kuvvetlendirilmiş köşelere sahiptir.
 • - 304 kalite paslanmaz çelikten üretilen standart gastronom küvetlerimiz, gıdaların hijyenik olarak muhafazasını sağlamaktadır.
 • - GN küvet veya yemek küveti olarak da isimlendirilir.
 • - Gastronom küvetler istiflenebilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.
 • - Fırınlar, buzdolapları, benmariler ve reşolar (chafing dish) için uygundur.
 • - Pürüzsüz yüzey sayesinde temizlenmesi kolaydır.
 • - 300 ° C ile -40 ° C arasındaki sıcaklıklara dayanabilir.
 • - Gastronom küvetler otel, restoran, cafe, catering mutfakları gibi endüstriyel mutfaklarda yiyecekleri saklamak ve taşımak için kullanılan küvetlerdir.
 • - Ayrıca yiyecekleri pişirmeye ve servis etmeye de yardımcı olan gastronom küvetler, mutfağınızı çok daha düzenli hale getirir.
 
Gastronom Küvet ölçülerine aşağıdaki görselden bakabilirsiniz. Ölçüler milimetre cinsindendir.
 

Kapp Çelik Gastronom Küvet 1/1-150 Kullanım Alanları

Gastronom küvet modelleri kafe, restoran, yemekhane gibi endüstriyel mutfaklarda yiyecekleri saklamak ve taşımak için kullanılan profesyonel mutfak aletleridir. Gastronom küvetler pişirmeye ve servis etmeye de yardımcı olan mutfak aletleri olarak profesyonel mutfakları çok daha düzenli ve konforlu bir hale getirmektedir. Gastronom küvetler profesyonel kullanım ihtiyacı duyan işletmeler için ideal endüstriyel mutfak ekipmanlarıdır. Kapp Çelik Gastronom Küvet 1/4-200 paslanmaz çelik malzemeden üretilir ve dayanıklı yapıya sahiptirler. Kapp Çelik Gastronom Küvet 1/4-200 dünya standartlarına uygun kabul edilen ve en çok tercih edilen modellerdendir. Bu Gastronom Küvetlerle açık büfe, servis hatları ve gıda barları gibi profesyonel kullanımlarda; gıda saklama, taşıma ve servis gibi fonksiyonel kullanımları rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kapp Çelik Gastronom Küvet 1/1-150 Paslanmaz Çelik Yapı ve Uzun Ömürlü Kullanım

Kapp Çelik Gastronom Küvet 1/4-200 sahip olduğu paslanmaz çelik yapısıyla sıcak ve soğuk teşhir ünitelerinde, kafe, büfe, restoran, otel, catering, yemekhane, tesis gibi yerlerde sıcak soğuk yiyeceklerin hazırlanmasını, taşınmasını ve servis edilmesi işlemlerini yapmaktadır. Endüstriyel mutfak aletlerinden olan Kapp Gastronom Küvet paslanmaz çelik malzemesi ile uzun ömürlü kullanıma sahip küvetler fiyat maliyet kıyaslaması yönünden oldukça uygun mutfak ekipmanlarıdır. Paslanmaz çelik materyalden üretilen Kapp Gastronom Küvet darbelere karşı yüksek koruma özelliği gösterdiği için bu ürünü çok uzun süre herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kapp Gastronom Küvetlerin sağlamlığı test edilip onaylanmıştır. Bu yüzden yüksek ısı derecelerine karşı oldukça dayanıklıdır, herhangi bir aşınma ya da yanma gibi problemler oluşturmamaktadır. Paslanmaz çelik küvetleri endüstriyel mutfak sektörünün bütün ihtiyaçlarına yanıt verebildiğinden dolayı, kalitesi ve dayanıklılığı ile dünya standartlarında fazlasıyla tercih edilmektedir.

 TEKNİK ÖZELLİKLER
Malzeme304 Kalite Paslanmaz Çelik
Boyut530*325 mm
Yükseklik 150 mm
Hacim 21 Lt
Ağırlık    1,99 Kg
GN Küvet Ölçüleri:1/1
GN Küvet Özellikleri:Standart GN Küvetler
GN Küvet Derinlikleri:150 mm

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

 • Ürün Kodu: 31011150
 • Stok Durumu: 5
 • 859,72 TL
 • KDV Hariç: 716,43 TL

Havale İndirimi

Havale İle Ödemelerde %3 İndirim